Bio
Awards
Gallery
Essays
Banalities
Contacts

Exhibitions

Zahraniční výstavy:2011: Lincoln (Nebraska, USA). Výstava v galerii moderního umění Drift Station. Expozice z textů a fotografií zaslaných na veřejný email. Do kolekce se dostala fotografie z cyklu "I love Hong Kong".2013New York (USA). The Exposure Award Exhibition.  Do kolekce se dostala fotografie z cyklu "Superman Made-in-Czechoslovakia".


2011
: New York (USA). Výstava 53 současných fotografií Provocation v Power House Arena. Expozici byla uspořádána společností NY Photo Festival. Expozice: 26.březen - 17. duben 2011. Do kolekce vybrána fotografie z cyklu "I love Hong Kong".
 

2010
: San Diego (USA). Výstava 111 současných fotografií Art of Photography Show v The Lyceum Theatre Gallery. Expozici uspořádala Natasha Egan, ředitelka a kurátorka Muzea současné moderní fotografie v Chicagu. Expozice: 28.srpen - 7. listopad 2010. Do kolekce vybrána fotografie z cyklu "I love Hong Kong".


2010: (duben) Madrid (Spain), kulturní centrum Caja Magica - projekty  Dobrou chuť!, Kowloon Park, I love Hong Kong a Šílenci a pábitelé


2009: Londýn (UK). Výstava v galerii HO.ST. a následně pak v Crane Kalman Gallery v Brightonu - v obou vystavena fotografie s názvem B.O. Exhibice: červenec-září 2009. Prodány tři kusy z limitované velkoplošné edice

Domácí výstavy

2011: (listopad) Praha, Portheimka Gallery - velkoplošné panely se sérií 9 fotografií Náš Superman v jedné ze známých pražských galerijních prostor. Každý si mohl do Supermana hodit šipku.

2011: (květen-červen) Teplice, Wall Gallery - velkoplošné panely se sérií 9 fotografií "Time of Our Innocence" (světová premiéra)

2010: (listopad) Czech Press Photo, Praha, Staroměstské náměstí - výstava fotek ze sérií Top Model XXLarge, Cage Dwellers, Premiérská Epopej a Na hraně lidskosti

2010: (září) Turnov, Muzeum Českého ráje - průřez pracemi, presentace projektů jako třeba Vodní lidé, Povodně 2009, Na hraně lidskosti apod.

2010: (březen/duben) Samostatná výstava "Zlomené procházky světem" v Kulturním domě Kopřivnice - fotografie ze seriálu Soccer Hope, Cancer (Lidé na konci života) a Na hraně lidskosti - o každodenní palestinské cestě do práce. Televizní vystoupení lze shlédnout zde.

2010: (březen) Samostatná výstava Jeden svět, Mahenova knihovna Brno - fotografie ze seriálu Vodní lidé.
(záznam rozhlasové nahrávky s RB naleznete zde)

2010: (březen) Společná výstava Zemský ráj Turnov, muzeum Českého Ráje - fotografie ze seriálu Albanian Dumps.2009
: Společná výstava s Afisphoto (Dvořáková, Fišer - 15ti násobní držitelé Czech Press Photo) na téma Povodně 2009 .
(záznam TV reportáže naleznete zde po kliknutí)2009: Kutnohorská fotogalerie (červen)2008: kavárna Želví doupě, Mělník (únor)

2007: Výstaviště PVA Letňany, Praha (červen-srpen), Výstavní síň SÚJB Praha (září)

Partnerské weby: Etiopie | Foto workshop | Travel gallery | Last Minute dovolená | Dovolená na horách