Bio
Awards
Gallery
Essays
Banalities
Contacts

Volby podle Burdy

Volební rok 2010 byl rokem billboardové politické smrště. Kdo měl díru do zadku, kandidoval. A každý kandidát se rozhodl nás oblažit. Pitomost na billboardech v tom roce kvetla věru dojímavě. Festival zhovadilosti a tyjátr hlouposti kdákal netušeným hlasem. Je dobré tu zoufalost stále připomínat.

Volit může každý, i voli. V našem vzoru, v našich Athénách, mohlo volit jen asi 20 procent populace a dokonce ani v „lepších rodinách“ se nestal občanem, tedy voli-telem, každý automaticky, ale až po „prověření“. Že volí voli, tak o tom jsou tutti přesvědčeni politici pořádající hony na voli-če.

Kdysi jsme si kupovali jogurt, protože nám chutnal. Teď proto, že obsahuje (jak to do nás tlačí reklamky) bifidus aktive. Mňam! Mňam dělají ty krásné ženy v reklamě. Letošní dvoj voli-bní kampaň byla celá bifidus aktive. Mňam! Lídři se zaklínají slovem program, a ve skutečnosti  pořádají kobercové nálety bifidus aktive. Jídlo nemusí být dobré, hlavně že hřeje.

Zlikvidujeme korupci.
Není čas na chyby.
ČSSD proti růstu cen energií.
Praha4 mi leží na srdci.
Volte OBERfalzera.

Volby Bifidus aktive skončily.
Místo z vůle zvolených vůdců se kolem nás válí blbé marketingové produkty našich českých imagemakerů.

Mňam.


Máte na víc, Pražáci!
 
Dětské hřiště za mým rohem


Boj Tvé levice o mé stáří


Chci proudový důchod ze slunečních elektráren

Moji Pražané mi rozumějí


Ježíškovo prohlášení: Naše řeč budiž Ano, Ne.
 
Má soc-schovávaná pod červeným deštníčkem


Primátor, kterému vskutku věřím

 
Koušeme do kyselého jablka

Nehysterčete. Toť jen můj bratr HydePartnerské weby: Etiopie | Foto workshop | Travel gallery | Last Minute dovolená | Dovolená na horách